PITE

Polska Izba Techniki Estradowej

Aktualizacja: 2020-07-06


Nie mamy już cierpliwości jako przedsiębiorcy, firmy czy pracownicy czekać spokojnie w domowym zaciszu. Sytuacja z dnia na dzień staje się coraz bardzej poważna i dramatyczna. Nie mamy pracy od połowy marca! Ta sytuacja dotyczy szerokiej gałęzi przemysłu, w której znajduje się branża scenotechniczna. consequat. .


Nasza praca była zależna od zleceń z instytucji, organizatorów wydarzeń, właścicieli obiektów targowych, agencji eventowych, artystów. Pomimo delikatnych ruchów związanych z odmrożeniem sektora wydarzeń, spotkań, koncertów, w dalszym ciągu nie mamy perspektyw na powrót do pracy ponieważ 80% zleceń w obecnym sezonie, tylko z sektora publicznego zostało odwołanych lub przełożonych na następny rok. W obliczu tej sytuacji nasza branża, nasze firmy stoją nad przepaścią, grozi nam lawinowa seria upadłości, zwolnienia pracowników. Nie chcemy do tego dopuścić!


Występujemy z pikietą reprezentując tylko część ogromnego przemysłu, jakim niewątpliwie jest organizacja i praca w sektorze kultury, spotkań, targów! Do tej pory działaliśmy za kulisami ważnych państwowych, miejskich czy korporacyjnych wydarzeń. Teraz ujawniamy się, żeby pokazać, że masa ludzi zawsze stała za sukcesem każdego wydarzenia, do czego dokładała maksimum wysiłku. Wychodzimy w ważnym celu, aby pokazać, że za każdy sukcesem stał człowiek. Nasza pikieta ma za cel pokazać jak wielu nas jest i jak bardzo potrzebujemy konkretnej uwagi oraz pomocy!


Spotykamy się 7 lipca w Warszawie na Placu Zamkowym. Pikieta ma charakter pokojowy.


Obowiązuje rejestracja uczestników przez FORMULARZ ELEKTRONICZNY oraz konieczność zapoznania się z Regulaminem zgromadzenia zawartym w formularzu rejestracji.


Zgodnie z opinią wydaną przez Inspektora Sanitarnego podczas naszego zgromadzenia obowiązuje:

  • maksymalna liczba uczestników nie może być większa niż 150 osób;
  • uczestnicy zgromadzenia obowiązani są do zachowania odległości co najmniej 2m między sobą oraz do zakrywania ust i nosa.

Wydarzenia na fb znajdziecie tutaj

Postulaty do wydrukowania znajdziesz tutaj